RN73H2BTTD67R3F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD67R3F50
JLCPCB Part #
C2544262
Description
250mW 67.3Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS