RN73H2BTTD67R3F25
MFR.Part #
RN73H2BTTD67R3F25
JLCPCB Part #
C2543319
Description
-55℃~+155℃ 250mW 67.3Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS