RN73H2BTTD6733C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD6733C50
JLCPCB Part #
C2558133
Description
250mW 673kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS