RN73H2BTTD6731B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD6731B50
JLCPCB Part #
C2558186
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.73kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS