RN73H2BTTD6653F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD6653F50
JLCPCB Part #
C2544301
Description
-55℃~+155℃ 250mW 665kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS