RN73H2BTTD6570D10
MFR.Part #
RN73H2BTTD6570D10
JLCPCB Part #
C2563871
Description
-55℃~+155℃ 250mW 657Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS