RN73H2BTTD64R9D10
MFR.Part #
RN73H2BTTD64R9D10
JLCPCB Part #
C2563737
Description
-55℃~+155℃ 250mW 64.9Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS