RN73H2BTTD64R9C10
MFR.Part #
RN73H2BTTD64R9C10
JLCPCB Part #
C4068457
Description
-55℃~+155℃ 250mW 64.9Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS