RN73H2BTTD64R2C25
MFR.Part #
RN73H2BTTD64R2C25
JLCPCB Part #
C2558163
Description
-55℃~+155℃ 250mW 64.2Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS