RN73H2BTTD6491F25
MFR.Part #
RN73H2BTTD6491F25
JLCPCB Part #
C2544439
Description
250mW 6.49kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS