RN73H2BTTD6422D50
MFR.Part #
RN73H2BTTD6422D50
JLCPCB Part #
C2544641
Description
-55℃~+155℃ 250mW 64.2kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS