RN73H2BTTD6420A10
MFR.Part #
RN73H2BTTD6420A10
JLCPCB Part #
C3949793
Description
-55℃~+155℃ 250mW 642Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS