RN73H2BTTD6262D50
MFR.Part #
RN73H2BTTD6262D50
JLCPCB Part #
C2544776
Description
250mW 62.6kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS