RN73H2BTTD6201D10
MFR.Part #
RN73H2BTTD6201D10
JLCPCB Part #
C2563869
Description
250mW 6.2kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS