RN73H2BTTD6201C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD6201C50
JLCPCB Part #
C2559033
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.2kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS