RN73H2BTTD61R9D50
MFR.Part #
RN73H2BTTD61R9D50
JLCPCB Part #
C4252532
Description
250mW 61.9Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS