RN73H2BTTD6122B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD6122B50
JLCPCB Part #
C4120763
Description
-55℃~+155℃ 250mW 61.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS