RN73H2BTTD6042F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD6042F50
JLCPCB Part #
C2543258
Description
-55℃~+155℃ 250mW 60.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS