RN73H2BTTD6042D50
MFR.Part #
RN73H2BTTD6042D50
JLCPCB Part #
C2542976
Description
-55℃~+155℃ 250mW 60.4kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS