RN73H2BTTD57R6A10
MFR.Part #
RN73H2BTTD57R6A10
JLCPCB Part #
C4174117
Description
-55℃~+155℃ 250mW 57.6Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS