RN73H2BTTD5761D50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD5761D50
JLCPCB Part #
C2543697
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.76kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS