RN73H2BTTD56R6F100
MFR.Part #
RN73H2BTTD56R6F100
JLCPCB Part #
C2543707
Description
-55℃~+155℃ 250mW 56.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS