RN73H2BTTD56R2C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD56R2C50
JLCPCB Part #
C2558096
Description
250mW 56.2Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS