RN73H2BTTD5693F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD5693F50
JLCPCB Part #
C2545047
Description
-55℃~+155℃ 250mW 569kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS