RN73H2BTTD5693C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD5693C50
JLCPCB Part #
C3912605
Description
-55℃~+155℃ 250mW 569kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS