RN73H2BTTD5692B25
MFR.Part #
RN73H2BTTD5692B25
JLCPCB Part #
C2556873
Description
-55℃~+155℃ 250mW 56.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS