RN73H2BTTD5691B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD5691B50
JLCPCB Part #
C2556889
Description
250mW 5.69kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS