RN73H2BTTD5690D10
MFR.Part #
RN73H2BTTD5690D10
JLCPCB Part #
C2563845
Description
250mW 569Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS