RN73H2BTTD5690B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD5690B50
JLCPCB Part #
C4091168
Description
-55℃~+155℃ 250mW 569Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS