RN73H2BTTD5620A10
MFR.Part #
RN73H2BTTD5620A10
JLCPCB Part #
C4062591
Description
-55℃~+155℃ 250mW 562Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS