RN73H2BTTD5601C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD5601C50
JLCPCB Part #
C4300063
Description
250mW 5.6kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS