RN73H2BTTD5601A05
MFR.Part #
RN73H2BTTD5601A05
JLCPCB Part #
C4168224
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.6kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS