RN73H2BTTD5600A10
MFR.Part #
RN73H2BTTD5600A10
JLCPCB Part #
C4023374
Description
-55℃~+155℃ 250mW 560Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS