RN73H2BTTD54R9D100
MFR.Part #
RN73H2BTTD54R9D100
JLCPCB Part #
C4126457
Description
-55℃~+155℃ 250mW 54.9Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS