RN73H2BTTD54R2C25
MFR.Part #
RN73H2BTTD54R2C25
JLCPCB Part #
C2556805
Description
250mW 54.2Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS