RN73H2BTTD5421D100
MFR.Part #
RN73H2BTTD5421D100
JLCPCB Part #
C2544190
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.42kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS