RN73H2BTTD5363B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD5363B50
JLCPCB Part #
C2557232
Description
-55℃~+155℃ 250mW 536kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS