RN73H2BTTD5362F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD5362F50
JLCPCB Part #
C2546736
Description
-55℃~+155℃ 250mW 53.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS