RN73H2BTTD5362D50
MFR.Part #
RN73H2BTTD5362D50
JLCPCB Part #
C2547127
Description
250mW 53.6kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS