RN73H2BTTD5360A10
MFR.Part #
RN73H2BTTD5360A10
JLCPCB Part #
C4123632
Description
-55℃~+155℃ 250mW 536Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS