RN73H2BTTD5303B10
MFR.Part #
RN73H2BTTD5303B10
JLCPCB Part #
C4126255
Description
250mW 530kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS