RN73H2BTTD5300B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD5300B50
JLCPCB Part #
C4270395
Description
250mW 530Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS