RN73H2BTTD51R7C50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD51R7C50
JLCPCB Part #
C3979333
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51.7Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS