RN73H2BTTD51R1D10
MFR.Part #
RN73H2BTTD51R1D10
JLCPCB Part #
C2564625
Description
250mW 51.1Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS