RN73H2BTTD51R1B10
MFR.Part #
RN73H2BTTD51R1B10
JLCPCB Part #
C4077898
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51.1Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS