RN73H2BTTD51R0F10
MFR.Part #
RN73H2BTTD51R0F10
JLCPCB Part #
C4157297
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS