RN73H2BTTD51R0C25
MFR.Part #
RN73H2BTTD51R0C25
JLCPCB Part #
C2557278
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS