RN73H2BTTD51R0B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD51R0B50
JLCPCB Part #
C2557253
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS