RN73H2BTTD5101F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD5101F50
JLCPCB Part #
C2544403
Description
250mW 5.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS