RN73H2BTTD5050A05
MFR.Part #
RN73H2BTTD5050A05
JLCPCB Part #
C4240853
Description
-55℃~+155℃ 250mW 505Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS